UROCZYSTE PODSUMOWANIE RANKINGU NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU 2023  W GMINIE MYSZYNIEC
W dniu 19 lutego 2024 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Rankingu na Najlepszego Czytelnika Roku 2023 w Gminie Myszyniec. Kandydatów do uzyskania tego tytułu wytypowano na podstawie ilości wypożyczonych książek w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku.

FERIE W BIBLIOTECE

Zapraszamy dzieci  w wieku od 6 – 10 lat na ferie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Myszyńcu. Startujemy  już 15 stycznia 2024 r., godz. 10.00. Czekamy na Was!

LEGIMI W NASZEJ BIBLIOTECE

1) Użytkownik, który chce korzystać z Legimi, zgłasza się do MGBP w Myszyńcu. Pracownik biblioteki wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności. Kody wydawane będą tylko Czytelnikom naszej biblioteki.

UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU „SKIERKOWSKI 21”

W dniu 11 grudnia 2023 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Skierkowski 21”. III już edycję konkursu zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu Filia Biblioteczna w Wykrocie wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie.

Witraże Myszynieckie/Kurpiowskie

W dniu 24 listopada 2023 r., w sali widowiskowo – kinowej, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Witraże Myszynieckie/Kurpiowskie” zorganizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Ostrołęce oraz Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„WITRAŻE MYSZYNIECKIE/KURPIOWSKIE”
DLA KLAS VI-VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH