LEGIMI W NASZEJ BIBLIOTECE

1) Użytkownik, który chce korzystać z Legimi, zgłasza się do MGBP w Myszyńcu. Pracownik biblioteki wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności. Kody wydawane będą tylko Czytelnikom naszej biblioteki.

2) Czytelnik aktywuje kod otrzymany w bibliotece na dedykowanej konsorcjum stronie: https://www.legimi.pl/mazowieckie/ wpisując kod otrzymany z biblioteki, akceptując regulamin, a następnie zakładając konto lub logując się do niego (jeśli konto już posiada); przy zakładaniu konta należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło; od momentu aktywacji kodu czytelnik może korzystać z usługi przez miesiąc.
Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.

Czytelnicy biblioteki mają dostęp do tysięcy ebooków, audio- i synchrobooków na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach.
UWAGA!
-Informujemy iż weryfikujemy stan aktywowanych kodów. W przypadku braku aktywacji pobranego kodu zastrzegamy sobie możliwość odmowy wydania kodu w kolejnym miesiącu.
-Osoby zainteresowane kodami prosimy o zgłoszenie się osobiście do biblioteki w pierwszym dniu miesiąca. Kody wydajemy aż do wyczerpania puli przypadającej na dany miesiąc – uwzględniając kolejność zgłoszeń.